انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 11مهر-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

11 مهر امروز براي رسيدن به پاسخ‌ها، از راه ارتباط بر اساس احترام متقابل و عشق ورزیدن به همنوع وارد محوطه‌ی عشق مي‌شوم. با اینحال مجبور نيستم هر كسي را دوست داشته باشم، ولي مي‌توانم به عقاید و ارزش‌هايش احترام بگذارم و با اينكار به نقاط اشتراك‌مان كه باورهاي‌مان از انسان و انسانيت و قدرت عشق نشأت گرفته، ارزش بگذاريم. بسياري از ويژگي‌ها و فضیلت‌هاي خودمان آگاهي داريم، ولي از به كارگيري آن به خاطر داشتن ترس و غرور و انکار عاجز هستيم. ما مي‌توانيم با عشق ورزيدن به همنوعمان به خودمان نیز عشق بدهيم. امروز اصول برنامه‌ی خودیاری روي شخصيت هر فردي از طرف خودش اهمیت داده و ارزش مي‌گذارد. همه‌ی ما نزد خداوند عزيز و دوست داشتني هستيم و همين ارزش ما در روابط اجتماعي بين ما مي‌باشد. امروز خدمتگزاري و رساندن پيام رهايي و آزادي به افراد در بند و اسير در دام عادت و وابستگي و هم‌وابستگی همان ارزش گذاردن به همنوعان و خود مي‌باشد. من برای خودم دعا می‌کنم و از خداوند برای خودم تقاضای کمک می‌کنم. آیا باز هم می‌‌گویم مرا دعا کنید، یا التماس دعا.. خود و ديگران را دوست داشته باش
!