انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 3 مهر -روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

3 مهر اگر بتوانم اصول برنامه‌ی خودیاری را در بيشتر مراحل زندگيم انجام دهم، قدرت من نامحدود مي‌شود. قدرت اداره کردن زندگي، قدرت خدمتگزاري به خود و همدردان، قدرت پذيرش شرایط و اصول زندگی و بیماری خود، قدرت دوست داشتن خود و دیگران، قدرت درك خداوند به عنوان نیروی‌برتر و قدرت تصمیم‌گیری و داشتن حق انتخاب... من هميشه براي حل مسائل و رفع مشكلات از كسي كمك نمي‌خواستم. اصول برنامه‌ی خودیاری و تجربه‌ی دوستان در برنامه چراغی روشن برای راه من است. من مي‌توانم با انرژي گرفتن از خداوند از تمام اين قدرت‌ها استفاده‌ی بهينه كنم. من مي‌توانم تجربيات و آموخته‌هايم را در اختيار تازه واردين قرار دهم. همانطور که به من تجربیات خود را انتقال دادند. من هم مي‌توانم با نمايش کاربردی اصول برنامه‌ی خودیاری كه در زندگيم تحول ايجاد كرده است، الهام بخش و جاذبه‌ی ديگر همدردان باشم! بهبودی یک روند تمرینی است که با تمرین روزانه و در هرشرایطی که در مسیر زندگی پیشآمد کند، به‌کار گرفته شود. آیا برنامه‌های زندگیم را با اصول فقط برای امروز تنظیم کرده‌ام؟ آنچه کسب کردی را در اختيار ديگران بگذار!