انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 2 مهر -روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

2 مهر با شركت در خدمات و مشاركت دائمي در جلسات احساس مي‌كنم، كه انرژی و فهم و درك من از امور زندگي وسيع‌تر و عميق‌تر از گذشته شده است. انگار چشمانم شفافیت جدیدی پیدا کرده و به منبع اين فهم رسيدم. كه نمي‌توانم كسي و يا شرايط و اتفاقات را تحت كنترل و تغييرات و رُشد قرار دهم. متوجه شدم كه اين جهان هستي بدون دليل ساخته نشده است. متوجه شده‌ام كه من هم با خواست خداوند به دنيا آمده‌ام. مثل همه انسان‌ها فهميدم كه خداوند مرا جهت كاري خلق كرده است. فهميدم كه قطره‌اي هستم از اقيانوس هستي، كه اگر در مسير درستي قرار بگيرم آرامش درونی خواهم داشت. متوجه شدم كه مي‌توانم شهامت تغيير پیدا کردن خودم را از خداوند بگيرم. مي‌توانم در شرايط دشوار و وضعيت سخت با صبر و بردباري و پذيرش از عهده رفع و حل آنها برآيم. امروز گروه و اصول برنامه خودیاری قدمها در حقيقت روش من براي ادامه‌ی زندگي و اهداف آن، اهداف من و دوستان جلساتم دوستان واقعي من هستند. به خاطر مي‌سپارم كه براي داشته‌هايم و امكانات بهبودي خداوند را سپاسگزاري كنم! خداوند مارا در مسير درستي قرار داده!