انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 20 شهریور-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

20 شهريور امروز درك مي‌كنم كه يك زندگي شاد و توأم با آرامش، یک احساس درونی است. هرگز تحت عوامل و شرايط خارجي حاصل نمي‌شود، بلكه بايد از درون به آن برسم. شادي خارج از وجود خودم قرار نداشت. اين شادي فقط توسط خودم و يا سفر دروني معنوی به دست مي‌آيد. امروز اصول برنامه مرا به سمت هدف‌هايی برای بيداري روحاني و معنوی كه معنايي جز مراقبت از جسم و روان ندارد، استفاده از اصول خودیاری رهسپار مي‌كند. امروز ارتباطم با خداوند، كانون تمام احساسات شاد و ارزش‌هايي بود، كه زندگيم را روي آن بنا نموده است. آموخته‌هاي امروز من از روي شايستگي مي‌باشد، كه خداوند آن را به من هديه داده است. آيا خداوند را به خاطر لحظات با شكوهش كه به من داده است تشكر مي‌كنم؟ اصول خودیاری شناخت خود واقعی و احیای کودک درون است و چیزی که در این روند مهم است، سرپرستی و حمایت از این کودک آزرده خاطر است. آیا به اهمیت شناخت خود و سرپرستی از این کودک را متوجه شده‌ام؟ تیمار و رسیدگی به بیمار بهترین عبادت از نظر نیروی‌برتر است. سفر به درون، سفر ارزش‌هاست