انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 19 شهریور-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

19 شهريور ما به تنهايي و با تكيه به قدرت فردي مثل اراده خودمان موفق به رهايي و نجات از عادت و وابستگي‌ و هم‌وابستگی‌ها نشده‌ايم. براي رهايي از این پکیج وابستگي‌ها به قدرتي مافوق قدرت بشري نياز داريم. قدرتي كه پاياني نداشته باشد، زيرا قدرت اراده و نیروی انسانها تداوم ندارد. امروز با اعتراف و پذيرش عجزم در مقابل عادت و وابستگي و هم‌وابستگی و با انتخاب وابستگي پیدا کردن به خداوند كه جايگزيني مناسب است، جايگزيني مناسب ديگر که به‌جاي هم‌وابستگي فردي و بيمارگونه به اشخاص را با هم‌بستگي به گروه و دوستان بهبودي انتخاب کرده‌ام. امروز خداوند با حمايت من در جهت قطع وابستگي و هدايت من به سمت هم‌بستگی و دلبستگی و بهبودي و دوستان برنامه‌ی خودیاری مرا در مسير درست هدايت مي‌كند. آيا هنوز هم به اراده‌ي فردي و قدرت کوچک خودم كه قبلاً عدم كارآيي خود را نشان داده است وابسته هستم؟ امروز تلاش مي‌كنم كه در كمال فروتني و با تواضع، خود را براي درك زندگي جديد كه در آن صادقانه و با عشق و اراده‌ی پایان ناپذیر خداوند به دوستان همدردم در برنامه کمک و به آنها خدمت كنم. ما به تنهايي رو به زوال هستيم!