انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 12 شهریور-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

12 شهريور فقط براي امروز سعي مي‌كنم كه از عادت‌هاي ناسالم و افکار و رفتارهای ناسالم و خسارت وارد کردن به خود و ديگران دست بردارم. اگر غير از اين باشد حتماً در اعمالم تجديد نظر خواهم كرد. امروز با ارتباط بيشتر با راهنمايم اعمالم را تحت نظر خواهم داشت. امروز مي‌دانم كه اگر دست از رفتار گذشته‌ام برندارم، به راحتي به هم ريخته و زندگيم آشفته خواهد شد. افکار و رفتار در ادامه دادن به اصول برنامه‌ی خودیاری توانايي دارند، كه من را کمک و یاری و آرامتر كند. سعي مي‌كنم كه سرنخ مشكلات را با نوشتن ترازنامه روزانه پيدا كنم. اصولاً هيچ كس قادر به تغيير دادن من نيست و من هم نمي‌توانم كسي را تغيير دهم، ولي خودم اگر بخواهم با كمك خداوند مي‌توانم در خود تغييراتي هر چند كوچك ايجاد نمایم. زندگي آشفته و گذشته‌ي من نشان مي‌دهد، كه بيشترين ضربه را خودم به خودم زده‌ام. اين اعمال از روي بيماري من بوده و همين بيماري در گوشه‌اي مخفي و در کمین مانده شده است و مي‌تواند به كمك خودم به راحتي من را در مسير نابودي قرار دهد. آيا هنوز هم مي‌خواهم در مقابل اعمال ديگران واكنش نشان بدهم؟ آيا همين واكنش‌هاي من نبود كه مرا به تباهي و نیستی كشاند؟ خود قادر هستم زندگيم را ويران كنم!