انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 10شهریور - روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

10 شهريور امروز مي‌دانم كه در مورد گذشته كاري از من برنمي‌آيد. دوستان در برنامه مي‌گويند گذشته به تاريخ پيوست، ولي مي‌توان از تجربيات گذشته استفاده كرد. تا دوباره دچار مشكلات نشوم و يا آن را در امروز متوقف كنم. امروز سعي مي‌كنم زندگي امروزم را با برنامه‌ريزي‌هاي كوچك هدفدار كنم. چون همین لحظه زندگی کردن است، اعمال كوچك و هدفدار باعث تقويت اعتمادبه نفس و عزت نفسم خواهد شد. امروز قدم‌ها و اعمال كوچك روزمره توانايي دارند، كه خيلي بهتر از چندين روز و هفته بي‌تحركي كه پس آن آشفتگي و نااميدي وجود داشت را برطرف كند. آيا در امروزم اگر به مشكل جديدي برخورد كنم، آن را به پشت سر انداخته و به فردا موكول كرده و از آن فرار مي‌كنم؟ امروز اگر من از خداوند تقاضا كنم مرا حمايت مي‌كند. هيچ كسي نمي‌تواند مانع رُشد و تغييرات در من شود. زندگي امروز من نشانه‌هايي از تغييرات دورني دارند، كه نشان حمايت خداوند از من است! من برای فقط امروز در مقابل خالق و صاحب خودم زانو زده و از او شکرگزاری خواهم کرد، به خاطر دارم که من برای رسیدن به عادت‌ها و وابستگی‌هایم در مقابل آنها زانو زده و گدایی احساسی کرده بودم. چشمانت را بگشا و تغييرات را ببين!