انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 29 خرداد-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
29 خرداد
من خواهان يك زندگي جديد كه بر اساس ايمان و عشق استوار شده باشد هستم. زندگي گذشته‌ي من ثابت كرد كه ابزارهاي گذشته فرقي نمي‌كند كه خواسته يا ناخواسته باشد، نتوانست من را از گرداب خفت‌بار وابستگي‌ها رها سازد، بلكه روزبه روز در عمق وابستگي‌ و هم‌وابستگی‌ها غرق شدم. من بايد درباره تمام افکار و رفتار بيمار‌گونه خودم عميقاًً فكر كنم. آيا اين طرز تفکر و رفتارها باعث موفقيت من در امرار زندگی شد يا خير؟ آيا مي‌توانم با افکار و رفتار و شيوه‌ي عملكردم در برنامه، مؤثر بودن اصول بهبودي و رهايي را در رابطه با انتقال پيام به ساير وابستگان را در خودم با صداقت نمايش دهم؟ خداوندا: من را ياري ده، تا با همدردي و همزباني و همدلي، همدردانم را در راه حل مشترك‌مان كه رهايي از بيماري وابستگی‌مان است، ياري كنم. خداوندا: من در هر مرحله از زندگیم، دچار لغزش می‌شوم، به من قدرت بخشیدن خودم را عطا فرما، من را از خودم بگیر و خودت به اموراتم برس و برکتت را از من کم نکن. من در هر مرحله نیاز به ترحم و الطاف تو دارم، من به راحتی خودم را دور زده و به سمت عادت و وابستگی‌ها گرایش از روی بی‌اختیاری دارم
سهم من با جاذبه‌ام انتقال داده مي‌شود!