انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 20 خرداد-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
20 خرداد
امروز مي‌خواهم يك برنامه‌ي سبك و قابل اجرا فقط براي امروز برای خودم با مشورت و راهکارهای راهنمایم بريزم. برای شروع امروز مي‌خواهم رختخوابم را خودم جمع كنم. اتاقم را مرتب كنم. مي‌خواهم غبار شيشه‌ها را پاك كنم و از تميزي اتاقم لذت ببرم. امروز مي‌خواهم براي همه‌ی افراد خانواده چايي بريزم. امروز مي‌خواهم دعاي آرامش را در حضور جمع افراد خانواده بخوانم. مي‌خواهم از آنها به خاطر رفتار ديروزم كه باعث آزار آنها شد، معذرت خواهي كنم. خداوندا: مرا قادر كن تا با فروتني به اعتراضات و انتقادات آنها گوش دهم. پروردگارا: به من كمك كن تا دست از رفتارهاي خودخواهانه و غير اصولي برداشته و سعي كنم از تكرار آن اعمال دست بكشم. آيا متوجه هستم كه براي رهايي از زندگي سراسر درد و بدبختي گذشته به این جا رسیده‌ام؟ باید سعی نمایم برای رسيدن به صلح و آرامش با خود و دیگران به اصول خودیاری برنامه توجه كنم. آیا متوجه شده‌ام که خودخواهی من می‌تواند من را در راه بگذارد و من تنها شده و در انزوای بیماریم بمیرم؟ من زاده‌ی عشقم و برایم انتقال عشق به دیگران و خودم اهمیت دارد، همانطور که خودم را دوست‌دارم، دیگران را هم دوست‌دارم.
براي زندگي نياز به صلح و آرامش داريم!