انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 19 خرداد-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
19 خرداد
امروز براي بهبودي فردی و رهايي از بیماری وابستگي و هم‌وابستگی‌ها، در گروه شركت خواهم كرد. امروز مي‌خواهم با مشاركت صادقانه، احساس واقعیم را بدون ترس از قضاوت ديگران، بدون تأییدطلبي و پيش‌داوري و قضاوت بيان كنم. مي‌خواهم به خاطر آرامش و شادي دروني خود، اين آزادي و رها شدن از عادت و وابستگي و هوای نفس خود را جشن بگيرم. امروز مي‌خواهم از دوستانم در گروه و برنامه تشكر كنم و به آن‌ها بگويم كه دوستشان دارم، كه مرا تحمل كرده و اجازه داده‌اند از تجربيات گرانبارشان استفاده كنم. تا از این اصول در زندگيم بهره‌مند شوم. خداوندا: از تو سپاسگزارم كه نعمت آشنايي با برنامه و دوستان هم‌گروهم را به من عطا كرده‌اي. مرا ياري كن تا با شركت در جلسات و مشاركت‌ها، روش‌هاي نوين زندگي را كه به صورت عمل شده در زندگي دوستانم مشاهده مي‌كنم، بپذيرم و تجربه نمایم. فقط برای امروز تلاش مي‌كنم كه تجربيات موفق ديگران را بياموزم و به آن‌ها عمل كرده و تجربیات خودم را نیز در اختيار همدردانم قرار دهم و شادي در بهبوديم را با آنها قسمت كنم. خداوندا: مرا در کوره راه زندگی که از آنها ترس دارم یاری فرما.
شهامت، تمريني براي نترسیدن است!