انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 18 خرداد-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
18 خرداد
روند رُشد و تغييرات شخصيتي به آرامي و آهستگی اتفاق مي‌افتد. شايد دليل آن اين است كه تغيير و رُشد كردن دردآور است و طبيعتاً ما در مقابل آن مقاومت مي‌كنيم و در نهايت مجبور هستيم، براي اداره‌ی زندگي بهتر اين تغييرات و رُشد را بپذيريم. امروز اين را مي‌دانم كه تغييرات و رُشد پیدا کردن، خود به تنهايي هيچ‌گونه تأثيري روي زندگیم ندارند، بلكه رُشد كردن و تغییرات و موضع‌گيري من، در مقابل آن مفهوم واقعي در اجرای عمل با اصول برنامه است. اجرای اين عمل نياز به تمرين و آرامش دارد. من بايد بياموزم كه همراه جريان زندگي عادي خودم، آماده‌ي پذيرش تغييرات جديد هستم، كه سرمنشأ اداره کردن زندگي آينده‌ي من در همین امروز مي‌باشد، امروز مي‌دانم كه خداوند مرا در جهت‌گيري و مقاومت کردن در مقابل رُشد و تغييرات راهنمايي مي‌نمايد. آيا من امروز زندگيم را به خداوندي كه خود درك مي‌كنم سپرده و یا واگذار كرده‌ام؟ آيا براي اين سپردن و واگذاری دعا مي‌كنم؟ خداوندا: مرا ياري كن تا در كنار تغييرات رُشد هم پیدا كنم و با آن خودم را منطبق کنم. خداوندا: مرا در مسیر این روند روبه رُشدم کمک کن، تا از ترس‌هایم رها شوم.
تسليم شو تا رُشد و تغييرات را درك كني!