انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 16 خرداد-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

16 خرداد
بسياري از ما، از روي ناچاري و کاملاً با بي‌اعتمادي به این برنامه روي آورديم، چون چاره‌ی ديگري نداشتيم. هر آن‌چه كه خودمان و ديگران توانايي و تجربه داشتند، براي رها شدنمان تلاش كرديم فايده‌اي نداشت و عاقبت متوجه شديم كه بیماری عادت‌های ناسالم و وابستگي و هم‌وابستگی بسيار قوي‌تر از اراده‌ی ما بوده است. وقتي عده‌اي را ديدم كه بدون داشتن وابستگي‌های ناسالم به چيزي زندگي خوبي دارند، باورم نمي‌شد و با خودم مي‌گفتم آيا مي‌شود من هم مثل اين افراد در جايگاهي قرار بگيرم كه توانايي اداره كردن زندگيم را داشته باشم؟ امروز مي‌دانم كه بيماري من مثل يك شيشه‌ي گِل گرفته مرا از ديدن روبه رويم باعث محدودیتم می‌شود. اصول برنامه‌ی خودیاری به من مي‌گويد كه مي‌توانم با پاك كردن گِل و آلاينده‌ها، قدرت ديدم را بهتر كرد و وسعت دهم. خداوندا: به من كمك كن تا با انتخاب مناسب و تنظیم احساسات درونيم، برای اداره کردن زندگی آشفته‌ام در مسير بهبودي و خودیاری قرار بگيرم. آيا من خداوند را براي هدايت کردنم به گروه رهایی، كه قادر شدم افرادي مثل خودم را كه از درد مشتركي رنج مي‌بريم، پيدا كنم سپاسگزار هستم؟
عينك بدبيني را از چشم‌هايت بردار!