انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 22 تیر-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
22 تير
احترام به خود و ديگران، احترام به خداوند مهربان است. امروز مي‌خواهم بدون ترس از قضاوت خود و ديگران با اعمال و گفتارم به آنها بگويم كه دوستشان دارم و به آنها احترام مي‌گذارم. امروز مي‌خواهم از روي عشقی که خداوند به من داده است، ديگران را درك كنم و آنها را بفهمم و کاری به کارشان نداشته باشم. امروز مي‌خواهم بهترني لحظات و عواطف و احساسات را به خودم هديه كنم. امروز سعي مي‌كنم دست از خودخواهي‌هايم بكشم. هر چند متوجه هستم که عده‌اي در کنارم و زندگي‌ام هستند، كه با رفتار و گفتارشان مرا آزار مي‌دهند. من هم سعي مي‌كنم آنها را رها كنم و با دعا كردنشان از سر راه بیماری‌شان خودم را كنار بکشم. امروز متوجه هستم كه قابليت عشق ورزيدن را پيدا كرده‌ام. چون خودم را با تمام خطاها و خلاف‌هایی که داشتم، بخشیده‌ام. امروز سعي خواهم كرد كه اصول خودیاری و اصول آن را بدون ترس به انجام برسانم. امروز با تمركز بيشتر بر روي هداياي خداوند و انرژیی که در اثر ارتباطات معنوی پیدا کرده‌ام، سعي خواهم كرد. كه تصوير خوب عشق ورزیدن به خود و دیگران را به نمايش بگذارم. امروز بدون داشتن شرمندگی و خجالت، خودم را به‌حساب خواهم آورد. هم‌دردي، همدلي و هم‌زباني سه اصل عشق هستند!