انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 21 تیر-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
21 تير
امروز مي‌خواهم با آرامش و آزادي به دست آورده‌ی خودم مدتي وقت خود را با داشته‌هايم سرگرم كنم. اين يك تمرين روزانه و تقویت افکار تخیلاتی خود است، تا قسمت‌هايي كه در افكارم مرا به نقطه‌هاي منفي و كمبودها مي‌كشاند را در نقطه‌اي متوقف كنم. به راستي این چه بیماریی است که مرا به جاي پردازش و سرگرمي با زندگی بهبودی و زنده‌ماندن خودم، به شكست‌ها و محروميت‌هاي گذشته نوجه دارد؟ چرا به نقاط مثبت و كامروايي‌هايم در زندگی کنونی فكر نمي‌كنم؟ امروز برخلاف گذشته مي‌خواهم به احساساتم و خواسته‌هايم توجه کرده و به انها اهميت دهم. امروز به آهستگي به بررسي مجدد خود و امکانات موجود خواهم پرداخت و با خوش‌بيني و با تكيه به داشته‌هايم كه شخصيت مرا با ارزش‌تر مي‌كند، خودم را مرور خواهم كرد. خداوندا: شهامتي عطا فرما تا در وجودم خوبي‌ها و نكات مثبت و فضیلت‌هایی که به من عطافرمودی را جايگزين تصورات باطل و افكار منفي و عيب‌جويم كنم و شهامت تغيير و رُشد پیدا کردن را در خودم تقويت كنم! من به چیزی و کسی امید نداشتم و خودم را تنها و منزوی می‌دیدم و این مسئله باعث ناامیدیم می‌شد. امّا اکنون در کنارم عده‌ای را می‌بینم که دقیقاً بیماری من را دارند.
خوش‌بين باش!