انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: روز به روز -19 تیر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
تير
من در گذشته‌ام آنقدر با محروميت‌ها و خلاهايم غرق و درگیر بودم، حتي در لحظاتي كه شاد بودم را هم احساس نمی‌کردم و آنها را نمي‌ديدم. من اسير ذهن بيمار تخیلی و توهم زده‌ی خودم بودم و سعي مي‌كردم با جلب ترحم دیگران و خودم نشان دهم كه من قرباني عملكرد ديگران و خالق خودم شده‌ام. آيا مي‌دانم كه مظلوم‌نمايي يكي ديگر از شاخه‌هاي بيماري وابستگي در من است، كه گاهي چنان در من فعال مي‌شود، که احساس بدبختی می‌کنم؟ امروز سعي مي‌كنم دست از تمرين اصول زندگي كردن بردارم و به صورت منطقي با مسائل روبه رو شوم و زندگي را كمي جدي‌تر بگيرم. آیا متوجه شده‌ام که اجرای اصول زندگی یک روش مهارتی است که باید آنرا آموخت؟ آیا متوجه شده‌ام که تسلیم شدن در برنامه یک اصل معنوی و روحانی است، که در ابتدا با حرف، سپس با عملکرد نشان‌داده می‌شود؟ مطمئن هستم اگر امروزم را در آرامش باشم و با اجرای امور ساده موفق شوم، فردایی بسیار عالی خواهم داشت. من فقط باید به خودم فرصت دهم و به خالق خودم باور داشته باشم. در هر شرایطی با راهنمایم تماس بگیرم و احساساتم را در جلسات و با دوستان مشارکت کنم. امروز خداوند را به خاطر واقع بينيم سپاسگزارم.
امروز من قرباني وقايع نيستم!