انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: روز به روز -18 تیر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
18 تير
امروز مي‌دانم لحظات را به خاطر شكرگزاري كم مي‌آورم. مي‌خواهم با يادآوري روزهاي سیاه و تلخ گذشته، به خاطر بياورم كه از چه آشفتگی و تله‌ي مرگباري که در اثر وابستگی به مواد مخدر و الکل و نیکوتین رها شده‌ام. امروز مي‌خواهم از يكي دیگر از مواهبي كه خداوند به من عطا كرده است به عنوان معجزه‌ی خلقت ياد كنم. موهبت يادآوري بدون قضاوت کردن از زندگي گذشته‌ام است. آيا براي شهامت پیدا کردن و روبه رو شدن با خودِ واقعي دعا كرده‌ام؟ آيا از خداوند خواسته‌ام براي کشف و مرور آرشيو زندگی گذشته و رازهای درونم مرا همراهي كند؟ اكنون با کسب انرژی از خداوند مهربان و با قدرت پذيرش واقعیت‌های بیماریم و تمام شرايطی که با درد و رنج گذراندم را در خودم حس مي‌كنم. امروز تكليف خودم را در مورد اصول خودیاری برنامه را دانسته و از اصل آن که به خودم برسم، آگاهی دارم و مي‌دانم که هر روزم را برای همان روز به خودم فرصت دهم و با آرامش بیماری خود را مي‌پذيرم و از خداوند ممنونم، که فرصتی برایم ایجاد کرد که بتوانم، به خودم خدمت کنم و از عشقی که دریافت کرده‌ام، به سایر همدردانم که با من و در رابطه خواهند بود تقدیم کنم.
به گذشته‌ام احترام مي‌گذارم!