انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 12 تیر-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
12 تير
امروز سعي مي‌كنم كه دست از افکار ناسالم و رفتارهاي مغرضانه‌ی گذشته كه به آن‌ها وابسته شده بودم، بردارم. سعي مي‌كنم به مردم و مخلوقات خداوند به ديده‌ي احترام نگاه كنم. امروز به خودم مي‌قبولانم كه مردم و موجودات خداوند جاي مرا تنگ نكرده‌اند و مزاحم من نيستند و اگر مزاحمتی هم بود، بدانم که حق دارم از آنها دوری کنم، بهبودی آسان به‌دست نیامده و نباید هم به آسانی از دست بدهیم. اکنون همه‌ی شرایط برای بهبودی وضعیتم مهیاست. این طرز تفکر من است که دست از آن برندارم و با اصول برنامه جلو بروم. امروز دريچه‌هاي عشق و دوست داشتنم را برای پذیرش ديگران باز خواهم گذاشت و بدون شرط گذاشتن آنها را دوست داشته باشم. امروز به گونه‌اي ديگر رفتار خواهم كرد. امروز با راهنمايم تماس خواهم گرفت و يا به او سر خواهم زد. امروز به خودم برای مراقبت از خودم تبريك خواهم گفت. امروز با خدمتگزاري به همدردانم از خداوند به‌خاطر نجاتم از این وضعیت تشكر خواهم كرد. امروز آماده‌ام تا با لطف و اراده‌ی خداوند با وقايع روزمره‌ام به صورت شجاعانه برخورد كنم، من انسان هستم و حد و حودم مشخص است، نه بیشتر.
فقط براي امروز ترسي نخواهم داشت!