انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 9تیر-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
9 تير
من هر روز به افکار و رفتار بيمارم اجازه مي‌دادم، كه نقش‌هاي غير واقعي از من را به نمايش بگذارند. البته اين كار بدون آگاهي از ماهيت بيماريم بود. امروز من توانايي پيدا كرده‌ام كه دريچه‌ی افکار و قلبم را به روي حقايق باز كنم. با پذيرش واقعيت‌ها، با آرامش و رضايت زندگيم را پيش ببرم. من امروز با تشكر از خداوند مهربان خواهان اراده وي در همه‌ی امور زندگيم هستم. آيا به خاطر خواهم سپرد كه بيماري من آماده است، تا مرا دچار وابشستگی‌و هم‌وابستگي‌هاي قبلي مثل خشم، عدم تحمل، بي‌تفاوتي، احساس برتري داشتن، بي‌اعتقادي و حسادت، عيب‌جويي و شك و ترديد و دخالت در امور دیگران... كند؟ آيا من مي‌توانم از لابه‌لاي آرشيو ذهني خودم پرونده‌هاي آزار دهنده را درآورده و با كند و كاو دقيق آنها را براي ابد بايگاني كنم؟ آيا قادر هستم فقط براي امروز مثل يك موجود زنده که حق زندگی دارد زندگی کنم و اجازه می‌دهد دیگران هم با آرامش زندگي كنند؟ آگاهی دارم که بیماری من چنان خودمحور است که به‌غیر از خودش و خواسته‌های سلیقه‌ای خودش به هیچ کسی و چیزی اهمیت نمی‌دهد. درست کردن این بیماری نیاز به لطف و کمک خداوند دارد.
خداوند مرا با ارزش خلق كرده است!