انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 8تیر-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

8 تير
آيا امروز از تنها ماندن و منزوی شدن ترسي دارم؟ از تاريكي چطور؟ وقتي كسي از پشت سرم در نيمه شب در كوچه‌ي خلوت حركت مي‌كند، چه فكري مرا بیشتر آزار مي‌دهد؟ آيا از عدم امنيت مادي و عاطفی نگراني دارم؟ اصول برنامه‌ی خودیاری مي‌گويد اگر درك اين كه خداوند در همه حال و در همه جا با من است را داشته باشم، ترس از تنهايي و انزوا شدن و تاريكي‌ها از بين مي‌رود. امروز مي‌دانم امنيت اقتصادي من با تلاش و سعي بهبود مي‌يابد. مي‌دانم كه خداوند تنها منبع تأمين كننده روزي من و همه است. آيا امروز توانايي آن را دارم كه ترس خودم را به شهامت تبديل كنم؟ امروز به همراه دعاي سحرم و آرامش گرفتن با اعتقاد كامل مي‌گويم: من با باورهایم و شروع اعتمادم به خداوند ترسي از وقایع نخواهم داشت. مي‌دانم امروز خداوند براي من برنامه‌ي بهتري از خودم دارد. با ياد خداوند قادرم بر ترس‌هايم پيروز شوم و به تمام ترس‌ها و مشکلات می‌گویم که من برای مقابله با شما خداوند مهربان را دارم. آيا هنوز اجازه مي‌دهم تا ترس از دست دادن و به‌دست آوردن مثل گذشته زندگی و شهامت و عزت نفس مرا تحت تأثير خودش قرار دهد؟
به ترس می‌گویم خداوند هميشه با من است!