انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 3 تیر-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
3 تير
امروز به خاطر خواهم آورد كه هر فكری به مرور وارد عمل و تبديل به انرژی مي‌شود. آيا امروز از افكار خطرناك پرهيز خواهم كرد؟ چگونه از اين افكار در امان خواهم بود؟ آيا در گروه راهنما پيدا كرده و با او در تماس هستم؟ آيا تنها به يك نفر در گروه اعتماد دارم كه او را محرم خود بدانم و از افكاري كه مرا آزار مي‌دهد و مي‌خواهد به من صدمه بزند با او صحبت ‌كنم؟ آيا بهتر نيست قبل از اين كه فكرم تبديل به عمل شود، با راهنمايم مشورت كنم و او را از افكار بیمارم مطلع كنم؟ آيا خداوند مرا كمك خواهد كرد تا در مقابل وسوسه‌ي كاري، قدرت آن را بدهد تا قبل از اقدام با راهنما و دوستان با تجربه مشورت كنم؟ اصول برنامه‌ی خودیاری به من متذكر مي‌شود، كه مسائل و مشكلات همیشه وجود دارند و در فكر و ذهن من با شکل بزرگتر و ناامید کننده‌تری وجود دارد. در هر صورت من در چنین مواقع یا از زیربار مسئولیت فرار می‌کنم و یا پشت‌گوش انداخته و یا بدون مشورت کردن با کسی دست به کار شده و بازهم اشتباه کرده و بقیه‌ی اعتمادبه نفسم را از دست خواهم داد. خداوندا: به خاطر داشتن دوستان خوب و راهنمای مهربانم، شكرگزارت هستم.
بدون راهنما، موفقيت هرگز!