انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 13 مرداد-روز به روز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
13 مرداد اصول برنامه مي‌گويد براي رهايي از عادت‌های کودکی و اکنون تبدیل به وابستگي شده است، با آن مبارزه نكن، بلكه آن را بپذير. وحشت‌زده نشو. به حال خودت تأسف نخور. برنامه‌ی خودیاری از روي صداقت است. سعي نمي‌كنم خودم را گول بزنم و با نيرنگ به خودم بقبولانم كه من وابستگي و هم‌وابستگی ندارم. امروز مي‌دانم من از روي بيماري خودم به طرف وابستگي خاصي جذب مي‌شدم، از این بی‌اختیاری از خودم نفرت ندارم و شرمنده‌ی کسی و خودم نيستم. من خودم را به ترك وابستگي مجبور نمي‌كنم، بلكه مي‌گويم كه ديگر بس است، اين وابستگي به درد من نمي‌خورد، اگر به دردخور بود، اين حال و روزم نبود. امروز با اصول برنامه‌ی خودیاری و به كمك خداوند مهربان و حمايت دوستان بهبودي، دست از روش‌هاي ناموفق قديمي برداشته و در مسير درست قدم مي‌گذارم. آيا امروز براي رهايي از وسوسه، دعا كرده و از خداوند كمك خواسته‌ام؟ خوشحالم که امروز تنها نيستم، امروز خوشحالم که خودم را پذیرفته و سعی دارم بهترین‌ها را به خودم بدهم. اکنون با كمك خداوند مهربان و این اصول همه‌ی كارهايم را انجام خواهم داد. صبور باش، به خودت فشار نياور!