انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: آموزش تصویری ثبت نام در چت روم بانیان بهبودی Gchat
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام

برای ثبت نام اول مانند عکس زیر بر روی قسمت نشان داده شده Register کلیک کنید

[تصویر:  1392013991544.png]

سپس مانند عکس زیر عمل نمایید
برای ثبت نام قسمت هایی که با نوشته قرمز پر شده اند الزامی می باشد

[تصویر:  1392013991523.png]

لازم به ذکر است که بعد از انجام دادن مراحل بالا یک کد اکتیو به ایمیل شما ارسال می شود تا ادامه کار را انجام دهید ولی این کار را خدمتگزاران بانیان برای راحت شدن کار شما دوستان فعلا کنسل کرده اند و با مراحل بالا راحت ثبت نام انجام خواهد شد و نیازی به کد اکتیو نیست

ولی دوستان لطف کنید حتما ایمیل خودتون را با دقت وارد نمایید زیرا اگر پسورد خود را فراموش نمایید برای ادامه کار و بازیابی پسوردتون به ایمیل خودتون نیاز دارید
با تشکر
سلام اقای سهراب
نوشته شده مانند عکس زیر عمل کنید.برای من عکسی باز نمیشه,ممکنه من با گوشیم وارد سایت میشم باز نشن .؟امروز یه پیام دریافت کردم ک جلسه مجازی هم اکنون درحال برگزاری هست ,وارد شدم ک.سایت باز نمیشد بعدش هم ک باز شد اصلا نمیدونم کجا رو باید کلیک میکردم ,چتروم رو کلیک کردم وارد شدم به جی چت و نمیدونم چطوری باید وارد حلسات انلاین بشم.....راهنماییم کنید ممنون.
سلام آيلين عزيز
دقيقا به خاطر اينکه با گوشي هستيد نمي توانيد وارد چت روم شويد ، چون نياز به نرم افزار فلش پلير داره

با سلام

متاسفانه به دلیل عدم آشنایی یکی از خدمتگزاران به پنل آپلود سنتر و وارد شدن وی به قسمت هایی که ورود ممنوع می باشد تمام عکس های آپلود شده در آپلود سنتر بانیان بهبودی پاک شده و باید در وقت دیگری تمام عکسها را دوباره تهیه و ویرایش نموده و آپلود نماییم

باتشکر

.
سلام برای وارد شدن نیاز به راهنمایی دارم کمکم میکنید 
.

سلام دوست عزیز

برای وارد شدن مطمئن بشین که فلش پلیر روی سیستم خود نصب دارین سپس     اینجا    کلیک کنید

در صحفه ورد به جلسات مجازی پنجره ایی باز می شود

در قسمت user name  نام خود و گزینه Guest login  رو تیک بزنید 

و در آخر دکمه  Login رو فشار دهید

بعد از ورود از خدمتگزاران درخواست راهنمایی کنید

با سپاس
سلام  عرض ادب
برای عضویت مشکلی دارم دوستان
پیج عضویت باز میشه ولی اطلاعاتی نمایش داده نمیشه
فلش پلیر هم دارم
راهنمایی کنید لطفا
(2015-12-08، 03:41 )alireza_bia2na نوشته است: [ -> ]سلام  عرض ادب
برای عضویت مشکلی دارم دوستان