انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 1) اولین خاطره جنسی من چیست؟ آیا این رابطه جنسی اجباری ومنحرف بود؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

1) اولین خاطره جنسی من چیست؟ آیا این رابطه جنسی اجباری ومنحرف بود؟

.
به نام ویاد خدا  میخواهم تجربیاتم درsaدراختیاردوستان قرار بدهم.

من هر وقت به اینجا میام واقعا میمونم  که ایا باید به سوالات خیلی علنی وروشن جواب بدم یا اینکه نه لازم نیست.مثله حتما لازمه بگم اولین خاطره من در کجا وچه زمانی شروع شد یا نه ایا اصول انجمن باید در اینجا اجرا بشه یانه گمنامی در این مکان هستش یا نه واقعا که من نمی دونم وواقعا عواقب اینکه بعد از کار کرد سوالات چه به سر من میاد واقعا حیران هستم.لطفا راهنمایی کنید که اینجا امنیت داره یا نه
سلام دوست عزیزم
این سوال به ما میخواهد بگوید که شهوت فقط برون ریزی نیست و دامنه اش خیلی وسیعتر از این خرفهاست.این موضوع رو از سجاد سوال کن چون تجربه اس ای او از من خیلی بیشتره.اما کلا جوابها باید طوری باشه که باعث تخریک خودت یا بقیه نشه و بهت صدمه ای نزنه و حتما با راهنمات مشورت کن عزیزم.
دوست عزیز بعضی از مشارکت شخصیه وفقط مال خودم هستند وباید به راهنما گفته بشه..دوست عزیز این سوال اگه خوب متوجه بشی گفته خاطره یکم روی این سوال فکر بکن یعنی چه......
ممنونم از شما دوستان گرامی.اما واقعاسوالاتش یک کمی مبهمه وسنگینه انشاءالله که بتونم بفهممش وکارشون کنم
اولین تجربیات من این بود که شنیدم چیزهایی هست که حرف زدن درباره اونها ممنوعه. من یاد گرفتم که مخفیانه درباره این مسایل فکر کنم و یه بایگانی مخفی ذهنی درست کردم.