انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 4) آیا تصویرسازی و خیالپردازی عاشقانه و جنسی، زمان زیادی از وقت مرا به خود اختصاص می
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

4) آیا تصویرسازی و خیالپردازی عاشقانه و جنسی، زمان زیادی از وقت مرا به خود اختصاص می داد؟

.
خیالپردازی جنسی وعاشقانه در ضمیر ناخودآگاه ما شکل می گیردرویای رابطه جنسی و میل به نزدیکی، برخواسته از حالات درونی ماست، بطوری که گاهی آنقدر فکر و ذهن ما درگیر می کند که خود سبب مشکلات درونی و روحی می شودموجب استرس و پریشانی و نهایتاً احساس حقارت و بی ارزشگی در شخص خواهد شدوساعت های زیادی از روزرا درگیراین تصویرها ورابطه ها انجام میدهیم وهمه وقت های مارا پر خواهد کردوبه باقی کارهای زندگی نمی توانیم رسیدگی بکنم.
لذت زیادی از خیال پردازی می بردم. اکثرا غرق در تصورات بودم. هر کاری که در واقعیت نمی شد ، در خیالاتم انجام می دادم. خاطرات جاهایی که نتوانسته بودم در واقعیت شهوترانی کنم مثل خوره آزارم می داد و عذاب می کشیدم که چرا فلان جا فلان رابطه را برقرار نکردم. بعد توی ذهنم آن کار را آنطور که می خواستم ردیف می کردم و تسکین می یافتم. هر حرفی یا تصویری یا خاطره ای دوباره داغ مرا تازه می کرد و باز یادم می آمد که چه روابطی را از دست داده ام و احساس بدی نسبت به خودم پیدا می کردم. احساس محرومیت و بی عرضگی ميومد سراغم. و باز به مسکنم پناه می بردم: خیال پردازی.