انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 14) آیا من زمانهای طولانی پوچی را با تصاویر سکسی، رمان عاشقانه ویا رابطه ام در آن زما
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

14) آیا من زمانهای طولانی پوچی را با تصاویر سکسی، رمان عاشقانه ویا رابطه ام در آن زمان صرف کرده ام؟

.
هرچه به بیماریم خوراک می دادم وبیماری ام پیش می رفت عکس ها ی مجله ها هم بیشتر میشد.همیشه مسائل وسوسه کننده بیشتر وقوی تر به سراغم می آمدند. انگار که شهوت همیشه باید به پیش می رفت وهرگز راضی نمی شد و می بایست عکس های بیشتر وواضح تر ی پیدا کند تا خود تغذیه کند.وچون شهوت همیشه بیشتر وبیشتر میخواست.پس منم ساعت های بیشتری تو اینترنت  ماهواره خودم درگیر عکس وفیلم ورمان های عاشقانه میکردم.

مواد مخدر و مسایل سکسی بخش بزرگی از زندگی من بوده است. هیچ چیز دیگری اینقدر اهمیت نداشته و وقت مرا به خودش اختصاص نمی داده. وقتی که سن کمتری داشتم و اینترنت و گوشی و ماهواره نبود پای رادیو های خارجی می نشستم و با اینکه چیزی نمی فهمیدم ، با این تصور که دارند درباره مسایل سکسی حرف می زنند گوش می دادم. یک کتاب خوندم که یک قسمت سکسی داشت و چقدر من درگیر مرور آن قسمت از کتاب می شدم. بعد توی اینترنت دایم دنبال سایت های فیلتر نشده بودم. شب تا صب بدون اینکه خسته شوم. من همیشه بابت اینکه به چیزی شبیه آنچه در یک فیلم می دیدم نمی رسیدم عذاب می کشیدم.