انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 21) آیا من کارهایی کرده ام که مرا متنفر و غرق در شرم می کرد؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

21) آیا من کارهایی کرده ام که مرا متنفر و غرق در شرم می کرد؟

.
یکی از دلایل رسیدن به عجز ما همین بوده. ما به حد تنفر و بیزاری از خودمان و کردارمان رسیده بودیم. بعضی از ماه صدها راه را برای رهایی از این احساس تنفر و گناه رفتیم و بعضی آنقدر نتیجه نگرفتیم که میخواستیم دست به خودکشی بزنیم.
ما در رنجی بزرگ بودیم. در خفقانی تلخ. تنفر از خودمان و شرم از رفتارهایمان. احساس میکردیم لایق زندگی هم نیستیم.
بعضی هم سالهای فرار از این احساس را به دوش کشیدیم ولی بالاخره طاقت نیاوردیم و بریدیم.
همه ی آن رنجها در واقع پله هایی شد تا به عجز نزدیک شویم. و امروز این عجز سرمایه ی ماست
من به خاطر طرز فکر غلطی که در مورد دیگران داشتم احساس خجالت می کردم. اگه کسی به هر دلیلی به من توجه می کرد من در موردش منفی بافی می کردم و نمی توانستم احساس دیگران را بفهمم. من همه را جنسی می دیدم. اینقدر این طرز فکر انحرافی در من پیشرفت که رفتار هر غریب و آشنایی را جنسی تلقی می کردم. توی چشم هیچکس جرات نگاه کردن نداشتم مبادا افکارم را بخواند. من از اینکه سکس اولویت اول زندگی من باشد خجالت زده هستم . ولی قدرتی هم برای تغییر این وضعیت ندارم.