انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 29)چگونه بیماری من بر تحصیلات . گسترش مهارت هایم . و دیگر حیطه های شخص ام تاثیر گذاش
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

29)چگونه بیماری من بر تحصیلات . گسترش مهارت هایم . و دیگر حیطه های شخص ام تاثیر گذاشته است

.
اعتیاد جنسی به هرشکلی خودش رانشان میدهد بیماری بسیار پیش‌رونده‌ای است که اثرات ان در همه جای زندگی دیده می‌شود و به همین دلیل اثرات ان در کار و شغل ما و در تحصیلات و ادامه تحصیل ما نیز به‌وضوح دیده‌ می شود بعضی از ماتحصیلات راکنارگذاشتیم خیلی ها بخاطرشهوت دردانشگاه چندین سال دیر مدرک تحصیلی خودراگرفتم.من بیشترذهنم درگیرشهوت بود نمیتوانستم به استعداد ها ومهارت های که داشتم تمرکز بکنم به همین خاطر انهارو کنارگذاشتم ودگیرحیطه های شخصی ام بخاطر بیماری شهوت احساس خوکمبینی وبی ارزشگی میکردم توتمامی روابطم دچارمشکل شده بودم وهمیشه از همه مردم فرارمیکردم وکاملا توانزوا بودم.
بیماری شهوت در یک کلام همه چیز را میگیرد.من ادم باهوشی بودم اما شدیدا فراموشکار شده بودم.حرفی را که به من میزدند چند دقیقه یعد بخاطر می اوردم و یا اصلا بخاطر نمی اوردم.در کارم تمرکز لازم را نداشتم و یا در مکانهایی کار میکردم که اصلا جای من نبود.یک محیط سالم برای یک فرد در حال بهبودی کاملا ضروری است
ما در این برنامه به دنبال این نیستیم که فقط بگوییم چه نواقصی داریم.این سوال در قدمهای بعدی به ما کمک میکند که استعدادهای خود را که شهوت مانع شکوفایی ان شده بود را شناسایی کنیم
همیشه درگیر نیروهای درونی ام بودم که به من می گفتند : خود ارضایی کن، چشم چرانی کن، خیال پردازی کن و اونقدر همیشه کسانی در لیست من بودند که باید در موردشان خیال پردازی می کردم و با فکرشان خود ارضایی می کردم که عملا برنامه ام پر بود. وقتی که بخواهم درس بخونم نداشتم. اینقدر برنامه های شهوترانی و عطش سیراب نشده داشتم که حوصله ای هم نداشتم. پس زمینه درس خواندن من پر از تصاویر شهوانی بود. وقتی درس می خواندم فکر می کردم توی یک سلول انفرادی هستم. می خواستم از این قفس فرار کنم و برم به سوی شهوت.