انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 30)چگونه بیماری من بر شغل و حرفه و ارتقای شغلی ام تاثیر گذاشته است ؟ اگر بیماریم اشک
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

30)چگونه بیماری من بر شغل و حرفه و ارتقای شغلی ام تاثیر گذاشته است ؟ اگر بیماریم اشکار می شد ممکن بود اخراج شوم ؟ ایا اخراج شدم ؟

.
من غلام حلقه به گوش شهوت بودم تصمیم گرفتم شغل ده سالم را رها بکنم با این فکر اگر شغل مورد علاقه ام بپردازم همه چیز درست می شود بنابراین خانه ام را هم فروختم. بعدها فمیدم که یکی از دلایل رها کردن کارم وفروختن خانه ام بخاطر رابطه جنسی با زنان در محیط کار بود

برای من وقتی شهوت شروع به صحبت می کرد همه چیز های دیگر کم اهمیت می شد. شاید کسی بفهمد... شاید مرا ببینند... شاید رئیسم مرا ببیند... شاید آبرو ریزی شود... شاید دستگیر شوم... همه این شاید ها وجود داشت ولی جلو مرا نمی گرفت. ترس از پوسیدگی دندان باعث نمی شه که یک کودک بستنی اش را بیندازد! من به آن نیاز داشتم. آن تنها دلخوشی من بود. حاظر نبودم در مورد مضرات آن چیزی بشنوم یا به عواقبش فکر کنم. آخرش تنها دلخوشی من از کنترل خارج شد و شد بزرگترین دشمنم. همه چیزهای ارزشمند زندگیم بی ارزش شد و من هم روز به روز بی ارزش تر زندگی می کردم.