انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 7- آیا می‌توانید با آوردن چند مثال زنده برنده و یا بازنده بودن واقعی بازی در قمارها و
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

7- آیا می‌توانید با آوردن چند مثال زنده برنده و یا بازنده بودن واقعی بازی در قمارها و شرطبندی خود را تشریح کنید؟

.
من از زمان کودکی به اهمیت پول و پولدار بودن توسط والدین و اطرافیانم واقف شدم و تمام سعیم را برای کسب آن میکردم. من از سن 6 سالگی وارد کار و خیابان شده بودم. با آب یخ فروشی و حمالی چیزی گیرم نمیامد و ناچاراً از راه دیگری سعی کردم و با قمارهای کوچک مانند شیریا خط و بیخ دیواری و وجبی و دوزبازی مقداری پول مفت کسب میکردم و از همان دوران مزه پول مفت را درک کردم و همه تلاشم را روی آموزش کسب پول از طریق قمار و شرط بستن گذاشتم و گاهی پول قابل توجهی گیرم میامد و من را درمسیر آموزش و بازی قمار و قاعدتاً دوز و کلک و ساخت و پاخت برای بردن پول دیگران قرار میداد. در سال 45 در یک عروسی پول هنگفتی را بردم و با آن یک ماشین خریدم و مقدار زیادی هم پس انداز کردم که از مسافرت که برگشتم همه پول و اتومبیل را در بازی پاپالان باختم. در سال 46 در یک بازی بیلیارد کلک خوردم و همه پولم را روی میز گذاشتم. بردن و سپس باختن تمامی نداشت و من را تشویق میکرد به بازی ادامه بدهم و هرموقع که میخواستم ترک قمار کنم. در آخرین بازی مقداری پول میبردم و عهد خودم را فراموش میکردم در حقیقت در موقع قمار و شرط بندی من فقط پول را نباختم. بلکه همراه آن شرف و انسانیت و عواطف و رحو خودم را هم روی میز و بساط بازی می باختم . من در محل بازی قمار به الکل و سیگار و حشیش هم مبتلا شدم