انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 24- آيا به ياد داريد اعمال تكراري براي رهايي و يا براي اعمال معتادگونه‌ي خودتان انجام
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

24- آيا به ياد داريد اعمال تكراري براي رهايي و يا براي اعمال معتادگونه‌ي خودتان انجام داديد، انتظار داشتيد چگونه نتيجه بخش باشد؟

.
میدانستم قمار و قماربازی کار کثیفی است و نظر مردم راجع به قمار و پول قمارباز خیلی منفی بود و من طوری رفتار میکردم که زیاد توی چشم نباشم و گاهی لو میرفتم و دوستان طبق معمول با نصیحت و تحقیر و حتی تهدید من را زیر فشار قرار میدادند و من مدتی قمار نمیکردم اما در محل بازی شرکت میکردم و برای خودم دوی دست سایر قماربازان میرفتم و درآمدی کسب میکردم و این پولها را در راه خلافکاری مصرف میکردم من چون کارم فنی بود و درآمدم با زحمت در میآمد و من در ابتدا دلم نمیآمد پول زخمتم را به پای قمار و سایر خلافها بریزم لذا درآمد از طریق قمار و شرطبندی را گذاشتم برای اعمال خلاف و تا جایی که دیگر امکان برنده شدن نداشتم مجبور شدم از پول زحمتم بگذارم و عاقبت همه چیزهایی را که داشتم به همراه ارزشهایم را در راه خلاف از بین بردم.