انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 28- علت وابستگي‌ به قماربازي و دوستان هم‌دوره‌اي خود را در چه چیز و کمبودی مي‌دانيد؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

28- علت وابستگي‌ به قماربازي و دوستان هم‌دوره‌اي خود را در چه چیز و کمبودی مي‌دانيد؟

.
من نیاز به ابراز وجود داشتم و راه های درست زندگی کردن را بلد نبودم من میتونستم با دوستان ورزشکار و بچه مثبتها و درسخونها رفت و آمد و دوستی داشته باشم. اما من به سمت دوستان خلافکار و شرور و سیگاری و مشروبخوار و قمارباز افتادم دوستان مثبت چیزی هیجانی نداشتند و اما دوستان خلافکار کلی ماجرا و هیجان در بینشان بود شاید در هفته سه چهارباز دسته بندی و دعوا و کتک داشتیم و خودم را در بین این خلافکارها در امنیت میدیدم من با سلیقه بیمارگونه خودم گام بر میداشتم و به نظرم خلافکارها و بچه شرورها به دلایل سلیقه من خیلی بهتر از بچه مثبتها بودند و من در جمع اونها تایید میشدم و به خیلی از نیازهام جواب داده میشد و من خودم چون مانند آنها بودم همسانشان بودم و در بینشان احساس بهتری داشتم و چون خلافکار بودم کمتر من را نصیحت و ارشاد میکردند. من در اثر بی هویتی میتونستم پیش آنها هویت کاذب پیدا کنم .