انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 20- اكنون احساس و برداشت شما از اينكه اراده و زندگي شما توسط خداوند گردانده مي‌شود، چ
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

20- اكنون احساس و برداشت شما از اينكه اراده و زندگي شما توسط خداوند گردانده مي‌شود، چيست؟

.
رداشت مکن از اصول معنوی قدم سوم این است که من بیشترین انرژی خودم را در راه نادرست و افکار و رفتارهای نادرست تلف میکردم و همیشه کمبود انرژی داشتم و برای تامین انرژی مورد نیاز خودم مجبور بود از راه های نادرست مانند نیکوتین و حشیش و الکل و روابط نامشروح و مواد مخدر تامین کنم من اصلا باور نداشتم که میشود از طریق ارتباط با خالق خود نیرو و قدرت لازم را دریافت کرد و برای ترسهای خودم نیاز به مصرف مواد و الکل و نیکوتین نداشتم و یا برای حمایت دیگران به پای آنها می افتادم . افراد وابسته بدلیل ناآشنایی با خالق خود و ندانستن ارتباط درست و صادقانه مجبور هستند به سمت مسائل دنیوی و هموابستگی به افراد خودشان را مبتلای آنها کنند. افراد هموابسته و وابسته همیشه در ترسهای مبهم و آینده خودشان روزگارشان را در ترس و شبهای خود را در آشفتگی و استرس می گذرانند. اما قدم سوم به فرد وابسته نشان میدهد که موجودی دوستداشتنی و مهربانی است که اگر ما بخواهیم حاضر است به ما کمک کند و ما فقط سعی کنیم در چهارچوب وظایف خودمان تلاش کنیم و برای پیشبرد اهداف خودمان تلاش کنیم و بجای حیف و میل کردن انرژی خودمان در راه هایی که ارتباطی با ماندارند خود را معطل آنها نکنیم.