انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 17- مفهوم سپردن اماني از لحاظ شما چيست؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

17- مفهوم سپردن اماني از لحاظ شما چيست؟

.
در ابتدای کارکرد این قدم مفهوم سپردن یک جمله خاص با افکار و سلیقه من بود و من فکر میکردم که من با سپردن زندگیم به خداوند بیلیاقت هستم و اگر دیگران بفهمند من را تمسخر خواهند کرد . اما پس از مدتی و صحبت با دوستان قدیمی متوجه شدم که سپردن دقیقاً همان سپردن امانت است که به فردی مطمئن امانت داده میشود و در همان موقع هم میتوانم امانتم را دوباره برگردانم و بگیریرم من چون فردی خلافکار و نادرست بودم و به همین دلیل سالها با این ابزارها زندگی کرده بودم با اینکه همین ابزارها باعث بابودی بخش بسیار بزرگی از زندگیم شده بود، اما راه دیگری بلد نبودم که با آن درستکار شوم من سالها به این شیوه از زندگی عادت کرده بودم به این دلیل دست برداشتن از این روش کار برایم خلع صلاح و تسلیم شدن بود و من هنوز چیزی در وجودم داشتم که با این روش سپردن مخالفت میکرد و این شبکه مدیریت انکار و غرور کاذبم بود که کاملاً مخالف با خداوند و درست زندگی کردنم بود و من با سپردن دو کار مهم را انجام میدادم یکی اینکه در امور دیگران و خلقت دخالت نمیکردم و دوم این بود که من بیماری و نداشتن سلامتی عقلم را به خداوند می سپردم و متوجه میشدم که زندگی یک تعامل مشترک با بقیه انسانهاست و افراد موفق مشاوران خوب و درستکاری داشتند.