انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 1- آيا به نظر شمـا امکان قطع وابستگي و هموابستگی به شرطبندي و قماربازي و دوستان هم‌دو
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

1- آيا به نظر شمـا امکان قطع وابستگي و هموابستگی به شرطبندي و قماربازي و دوستان هم‌دوره‌اي و رفتارهايي كه در دوران قماربازي انجام مي‌داديد وجود دارد، چگـونه؟

.
امکان این را داریم که این وابستگی به قمار و شرطبستن را به همبستگی با شرایط و امکان جایگزینی با ورزش و تفریحات دسته جمعی و خصوصاً وقتی برای مطالعه و برنامه ای برای کارکردن این سه قدم و تمرین با افرادی تازه وارد و شرکت در جلسات و خدمتکردن این امکان را به من میدهد که بجای وابستگی همبستگی با محیط اطراف و چیزهایی که من به آنها عجز دارم است و امکان قطع هموابستگی با دوستان همبازی را تبدیل به دلبستگی به دوستان بهبودی و ارتباطات سالم از راهکارهای برنامه خودیاری تا وسوسه این دوستان را خنثی نماییم و باید باور داشته باشیم که وسوسه دوستان همبازی بسیار زیاد و قدرتمند است و هرگز اشتباه نکنیم که در حضور و محفلشان قرار بگیریم زیرا آنها ابزارهای قدرتمندی دارند که به سهولت و راحتی تخم وسوسه و فقط یک بازی تفریحی را در مغزمان میکارند و در ابتلا کردن ما که دوباره لغزش کنیم، بسیار توانا و قدرتمند تشریف دارند.