انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: آیا میل و اراده شخصیتان ، موجب دردسرتان شده و برایتان اشکال به وجود آورده؟ چند مثال
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

آیا میل و اراده شخصیتان ، موجب دردسرتان شده و برایتان اشکال به وجود آورده؟ چند مثال بزنید:

.
چون این سوال بیشتر به مسائل جنسی می خورد ، باید خیلی مراقب باشید که این بخش از نوشته هایتان به صورتی باشد که فقط خودتان بتوانید آن را بخوانید و در صورت لزوم از روی آن برای راهنمایتان توضیح بدهید ( بهتر است به صورت رمز و کد بنویسید )...

وقتی به گذشته نگاه میکنم متوجه میشوم که متاسفانه همه افکار و رفتارم برای فرو نشاندن هواهای نفسانیم بوده است ! برای من خیلی سخت است که الان بخواهم بخشی از تمایلات نفسانیم را زیر ذره بین ببرم ! ( به دلیل تعدد موضوعات )...اما همان طور که در بالا اشاره کردم زیر بنای ۹۰٪ تمایلات نفسانی ما به مسایل جنسی برمیگردد. شما هم میتوانید بر حسب مورد ، آنها را به صورتی که گفتم در دفترتان بنویسید. هدف این سوال این است که ما به عنوان معتاد بفهمیم ، در گذشته و حال ، چقدر مطیع هوای نفسمان بوده ایم یا هستیم!