انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: آیا کسی را می شناسید که در حین خدمت ، آزار شده و آسیب دیده باشد؟ آیا از او جبران خسا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

آیا کسی را می شناسید که در حین خدمت ، آزار شده و آسیب دیده باشد؟ آیا از او جبران خسارت گردیده؟

.
.

بله . متاسفانه جبران خسارت مناسبی صورت نگرفته است و یا خود شخص نخواسته است که از او جبران خسارت شود .

.
بسیاری اوقان در ساختار خدماتی ویا گروهها خدمتگذار مورد ارار واذیت قرار میگیرد.گاهی اوقات بدون عمد وگاهی از روی نواقص شخصیتی است.ما همیشه باید یادمان باشد قرار نیست خدمتگذتذاران صد در صد درست عمل کنند.بسیاری اوقات اعضا سرسختانه بر اصولی که معتقدند درست است پافشاری میکنند وبا عدم درک صحیح سنتها از خدمتگذاریقه گیری میکنند.تمام اینها به دلیل کارنکردن قدمها در طول بهبودی و یا درک نادرست سنتها ومفاهیم خدماتی است.
درست است که انجمن در ایران نو پا محسوب میگردد اما اگر اعضا به درستی مطالعه کنند و در جلسات اموزشی وکارگاهها شرکت کنند کمتر حاضر میشوند که خدمتگذار را اذیت کنند چرا که اگر ان خدمتگذار به بلوغ کافی در بهبودی نرسیده باشد ممکن است با اعمال ما برای همیشه جلسات را ترک کند و اگر این کار باعث مصرف او شود؟......
در ساختار معمولا اعضا از پختگی بیشتری برخوردارند اما متاسفانه در انجا هم اشتباهات دیده میشود.
خود من به عنوان کسی که بارها مسوول اداری یا نماینده یا مسوول کمیته در ساختار خدماتی در سطوح مختلف بوده ام اشتباهات زیادی کرده ام هم ازار داده ام و هم ازار دیده ام
اینها واقعیت خدمت هستند اما ما روز به روز رشد میکنیم.من در کنار اعضا رشد کردم و انها هم پیشرفت کردند.
مهم این بود که همگی ما در تیم بهبودی بودیم نه در تیم بیماری!
عده ای از ما فیکس بودیم و عده ای ذخیره!
بعدها تعدادی ازما که جلسات بهبودی را ترک ردند عضو تیم بیماری شدند و در نهایت متاسفانه لغزش کردند
این را میدانم که خدمت در هر سطح خدمتی با تمام فراز ونشیبهایش به پاکی و رشد من کمک میکند
و رویایم اینست که روزی دوباره بتوانم خدمت کنم
قدر خدمتگذاران را میدانم انها از جان و دل خدمت میکنند
با تشکر امیر