انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 1· امروز من به چه چیر هایی امید دارم؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· امروز من به چه چیر هایی امید دارم؟
اميد به باز گشت سلامت عقل باکمک نيروي برتر به پيدا کردن اراده پروردگار درزندگي رسيدن به روحانيت اميد به رهاي از نقص و اخلاقي اميد به مرتفع کردن کمبودهاي اخلاقي اميد به چاک ماندن زندگي سراسر اميد وباور است هر انچه را باور کنيد وبه ان اميدوار باشد ان خلق خواهيد کرد سرچشمه ها اميد انگيزه است
انسان به امید زنده است.امید دارم مشکلاتم کم میشود.امید دارم سلامن عقل روز به روز بهتر میشود.امید دارم نواقصم کمرنگ میشود.امید دارم چرا که ناامیدی بدترین احساس در بهبودی است.امیدم اینروزها به خداست.خدایا فقط به تو اعتماد دارم
امید به اینکه نیروی برترم هنوز رهایم نکرد ه است و همین باعث شد که برخیزم امیدوار بمانم که با کمک او و حرکت من میتوانم به اینده امید داشته باشم امید به برگشت چیز های خوب که از دست دادم مثل سلامت عقل ایمان .عزت نفس.اعتماد.و...امید دارم خداوند نواقص اخلاقی رابگیرد و حسن های اخلاقی را برگرداند .
من امروز به خداوند وخيلي چيزهاي ديگر اميد دارم،به أنجمن معتادان گمنام،به دوستان بهبودي ،به تواناييهاي خودم،به راهنمايم كه ميتواند مرا در مسير خوبي هدايت كندو،،،،،،،،،،
امید به راهی که قدم در آن گذاشته ام و امید به اینکه برایم کار میکند"امید به باز گشت سلامت عقل"
امید به نداشتن جنگ"امید به آزادی از اسارت مواد"امید به پیدا کردن راهی برای زندگی"امید به سلامت روح و روان"امید به بهبودی" امید به زندگی خوب"امیدبه زندگی بدون ترس وفشارواسترس"امید به کسب و کار خوب ودرآمد خوب و ده ها امید دیگر...
تصویر: images/smilies/heart.gif 
با کار کرد قدم اول اميدي در من ايجاد شد و اين اميد باعث شد که نسبت به عقايد پوچ گذشته تسليم بشوم و اميد در قدم اول باعث شد که با روشن بيني و اعتماد بيشتري در مسير قدم بردارم قدم اول منو با بيماريم اشنا کرد و باکار کرد اصول اين قدم ايمان و اميد من بيشتر شد.امروز من به انجمن جلسات قدمها دوستان بهبوديم اميد دارم وبه اميد خدا قدم دوم رو استارت ميکنم.
امید به روزای روشن.امید به بهبودی.امید به برگشت سلامت عقل،امید به رسیدن به سکوت وآرامش،امید به بودن بی تردید
1-امروزه به چیزهایی امید دارم که نسبت به آنهاشناخت ومعرفت پیداکرده ام وبرایم معنادارنددرزندگی هدفمند خودم اول به لطف وعنایت خدابه بهبودی وزندگی سالم واینکه قدم یک رو به درستی کار کرده باشم امید به آینده ای روشن وبرنگشتن به زندگی گذشته امید به کارکردن اصول روحانی درزندگیم به بازگشت سلامت عقلم پرتلاش باشم تغییر کنم وروبه رشد باشم ازترس ووحشت رهابشم رابطه ام باخودم ودیگران بهتر بشه درشرایط بحرانی وسخت بهم نریزم درخدمت خانواده باشم کمک پذیر ومشورت پذیرشوم درلحظه زندگی کنم به روند ایمان آوری برسم ودست از ماسک زدن بردارم به روحانیت وآرامش برسم پاک بمانم ودرمسیر بهبودی باشم علاوه برسلامت عقل ایمان واعتماد وعزت نفس وصداقت وامانت داری وتمام محسناتم بمن برگرددناامیدنشوم ناامیدی بدترین حس دربهبودی من است امیدبه اینکه 12قدم رو با صداقت کارکنم وزندگی سالمی داشته باشم واین باور که اگربه چیزی امید دارم باید درمسیر آن حرکت کنم سرچشمه امیدهای من انگیزه وباورهای من است?