انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 1-چه چيزي به ما در اعتماد كردن كافي به خداوند كمك ميكند كه اراده و زندگيمان را به او
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
.

چه چيزي به ما در اعتماد كردن كافي به خداوند كمك ميكند كه اراده  و زندگيمان را به او بسپاريم؟

.
ما خیلی وقتا در زمان اعتیاد فعال میشد 24 ساعت مواد به هر دلیلی نمی کشیدیم، ولی به محض اینکه چنس مصرفی رو تو دست یا جیبمون می دیدیم  یا یه دود میکشیدیم ، کاملا سرحال و آروم میشدیم.این که ما فکر کنیم همون یه دود مسکن دردامون بوده فکر احمقانه ایست ما باور و اعتماد داشتیم که مشکل جسمی و روحی ما با مصرف این حل میشه و همینکه خودمون تو موقعیت مصرفش می دیدیم آروم میشدیم.
الان هم تمرین و تکرار در روند اعتماد ما کمک میکند.

با کارکرد قدم یک و اقرار به عجز و ارتباط با راهنما و حضور مرتب در جلسه و خوب گوش دادن به مشارکت دوستان و کارکرد قدم دو در این مرحله شروع کردم به سپردن های کوچک چون به دلیل بیماری نمیتوانستم در اوایل چیزهای بزرگ را بسپارم چون اعتماد کافی نداشتم به خدا چون خود را جای خدا قرار داده بودم.پس ریز ریز سپردم و باعث سپردن های بزرگتر در من شد. و یک چیز دیگر که باور من شد د.ستان بهبودی و راهنمای من و جلسات است.تصویر: images/smilies/smile.gif