انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 7-ما از اين قدم چه انتظاري داريم ؟كه ما كمك كند تا از احساس گناه رهايي يابيم ؟ تا به
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
.

ما از اين قدم چه انتظاري داريم ؟كه ما كمك كند تا از احساس گناه رهايي يابيم ؟ تا به ما كمك كند كه به خود همانطور كه ديگران به ما نگاه كنيم ؟يا اينكه انگيزه و محركي برايمان باشد تابر روي خودكار كنيم
؟

.
هر قدم منو به بهبودی نزدیک میکنه ، قدم 12 که تموم میشه تازه شروع بهبودی من است ، چون با شروع قدمها من شروع به بهبودی میکنم .من با کارکرد قدمهام نواقص ام کم رنگ تر میشه .میخواهم زندگی کنم و افکار مخرب خود را بیرون بریزم و میخواهم فکر نو داشته باشم و احساساتم را بشناسم و بدون رنجش زندگی کنم . در این قدم غرور را که مانع بهبودی من است تبدیل به فروتنی و تواضع میشود و باعث میشود که پذیرش خود را بالا ببرم . با کارکرد قدم 5 خود را انسان طبیعی میبینم چون انسان طبیعی اشتباه میکند ولی خود را خطاکار و گناهکار نمیداند تصویر: images/smilies/heart.gif انگیزه پیدا میکنم که چون باوری که در قدمها پیدا کرده ام و با کارکرد قدم 5 خود را قوی می نمایم و پذیرش خود را داشته باشم و ایمان بیاورم که راهی تازه برای من وجود دارد. و در زمان حال و فقط برای امروز زندگی کنم. تصویر: images/smilies/heart.gif