انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 3-چطور مي توانيم نشان دهيم خواهان اين هستيم كه خداوند نقائص اخلاقي ما را برطرف كند؟ س
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
.

چطور مي توانيم نشان دهيم خواهان اين هستيم كه خداوند نقائص اخلاقي ما را برطرف كند؟ سعي ميكنيم كه به تمرين " تقوا و پرهيزكاري " بپردازيم ؟ آيا راجع به اينها با كسي كه مي تواند پيشنهادها و راهكارهاي سازنده  پيش پايمان بگذارد، صحبت مي كنيم ؟

.

یکی از چیزهایی که یاد گرفتم این بود که که روبروی هر نقص ام بنویسم که چه خسارتهایی خوردم و اعلام عجز کنم و بگم عاجزم ، پس با گفتن آن نقص به خدا و جایگزین کردن آن با فضائل ، برای آن نقص جایگزین پیدا میکنم . تصویر: images/smilies/heart.gif من همان قدر که صفات خوب دارم صفات بد هم دارم ، این قدر که صفات منفی در من رشد کرده باورم نمیشد که حسن هایی داشته باشم اما با کمک راهنما آن صفات خوب در من تقویت شده است . من سعی میکنم نیمه ی تاریک وجودم را از بین ببرم تا آن نیمه روشن آشکار گردد. تصویر: images/smilies/heart.gif  با کمک راهنمایی که به اعتماد کرده ام صحبت میکنم چون او بهتر از هر کسی میداند چه کاری برای بهبودی من لازم است .و مانع از ادامه ی رشد نواقص ام شود.