انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: خداوندااااااااا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
 خداوندااااااا
کمک کن تا نیازی به ترس نداشته باشیم، جای نیاز به ترس را با نیاز به صلح و آرامش عوض کنیم، کمک کن تا به هراسهای سالم خود توجه کنیم و بقیه را هر چه هست رها کنیم.
برگرفته از کتاب رهایی 4مرداد
خدایااااااااا کمک کن آنقدر صبور باشيم تا بتوانیم همه ی مردم را صرفنظر از اعتقاداتشان، دوست داشته باشيمتصویر: images/smilies/sleepy.gif
پروردگارا باشد که من امروز کاري را انجام دهم که زیبایی انجمن مان را افزایش دهد.تصویر: images/smilies/heart.gif
خداياااااااااا كمكم كن

امروز نگران واكنش ديگران و حوادثي كه از كنترل من خارجند نشوم. به جاي آن به واكنشهاي خودم توجه كنم. امروزه به زندگيم به درستي توجه كنم، اعتماد ميكنم فردا هم ميتوانم همين كار را بكنم.
تصویر: images/smilies/sleepy.gif
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین میرسد بلندم کنتصویر: images/smilies/heart.gif
خداوندا ما را از بلای غرور و خودبيني نجات ده تا حقایق وجودمان را ببینیم و جمال زیبای تو را مشاهده کنیم.تصویر: images/smilies/sleepy.gif
خدوندا به ما کمک کن تا از دلتنگی ها نجات پیدا کنیم. به ما کمک کن تا شادی و نشاط را به زندگیمان راه دهیم.تصویر: images/smilies/angel.gif
خدایا! ببخش آن گناهانم را که پرده ها را می درد.خدایا! ببخش آن گناهانم را که بدبختی می آورد.خدایا! ببخش آن گناهانم را که نعمت ها را تغییر می دهد.خدایا! ببخش آن دسته از گناهانم را که دعا را محبوس می کنند.خدایا! ببخش آن دسته از گناهانم را که باعث نزول بلا می شوند.خدایا! همه گناهانم را ببخش. و همه خطاهایم را بپوشان.
خدایا، این توانایی را به من عطا فرما تا در لحظه لحظه زندگی ام، در لحظه حال و برای آنچه هم اکنون می گذرد زندگی کنم، و زیبایی ها و شادی هایی که هم اکنون از آن برخوردار هستم را با اندیشیدن بیش از حد به گذشته ای که دیگر پایان یافته است، و دغدغه بیش از حد برای آینده ای که هنوز نیامده است، نادیده نگیرم.
خداوندا کمکمان کن تا عقاید تضعیف کننده ای را که دیگران به ما منتقل کرده اند رها کنیم و عقاید مناسبی را در ارتباط با قدرت و مسئولیت خود ایجاد کنیم.تصویر: images/smilies/smile.gif
صفحه‌ها: 1 2 3 4