انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 18-· آیا من برای پزیرش نیرویی برتر از خود مشکل دارم؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· آیا من برای پزیرش نیرویی برتر از خود مشکل دارم؟
معنی پذیرش نیروی برتر یعنی پذیرفتن بدون چون و چرا گاهی اوقات با پذیرش یدون چون و چرا نسبت به نیروی برترم مشکل دارم چرا که در اکثر اوقات این که خداوند نیروی برترم چه سرنوشتی برای من در نظر گرفته شده بهترین است و ترس های خود مخحوانه موجب دور شدن من از او می شود با پذیرش نیروی برتر در جنگ با او نخواهم رفت و با صلح و ارامش زندگی خواهم کرد با درک قدرت بیماری و اعلام عجز و ناتوانی اماده می شویم تا حضور یک نیروی برتر از خودمان را بپذیریم .
خیر مشکلی ندارم.

اتفاقا حس میکنم یک نیروی بالا تر و برتر از خودم بسیار میتواند به من کمک کند و در این

راستا باید تلاش کنم تا این نیرو را  باور کنم و بپذریم که این نیرو بسیار قدرتمند تر از همه

چیز است تا بتوانم در تمام مراحل زندگی به او اعتماد کنم...
تصویر: images/smilies/heart.gif     
خدایا شگرت خدایا خودت کمکم کن که بپذرم نیروی برتر هست و هرچه صلاح بداند آن میشود و ترسی نداشته باشم و نیروی برتر من جلسه کارکرد قدم راهنما و مطالعه نشریات در این مرحله هست و به مرور این نیرو گسترده تر میشود
18-زمانیکه دریچه قلب وافکارم بازاست وبااصول زندگی میکنم بانیروی برترازخودم هیچ مشکلی ندارم امازمانیکه دریچه افکاروقلبم بسته میشودباهمه چیز مشکل دارم زمانیکه دچارمنیت وغرورمیشوم وقتیکه خودخواه وخودمحورمیشوم زمانیکه پای شهوترانی ومادیات درمیان باشدویازمانیکه کنترل وقضاوت میکنم وقتیکه دچاراحساس دانایی وتوانایی میشوم ومرضم فعال میشود واززیرچترعجزخارج میشوم زمانی که باانجام اصول مشکل پیدامیکنم وارتباطم بانیروی برترم قطع میشودبرای پذیرش نیروی برتر دچار مشکل میشوم...شناسایی ورشد باورهاواعتقاداتمان ایمان آوری وپذیرش نیروی برترمان رابرایمان راحتتر میکند.?