انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 29-· کارکرد باقی قدم ها چگونه کمک خواهد کرد تا سلامت عقل به من بازگردد ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· کارکرد باقی قدم ها چگونه کمک خواهد کرد تا سلامت عقل به من بازگردد ؟
[color=#000080]برای برگشتسلامت عقل باید که بهمرور اینان بیاورم کار کردن بقیهقدم ها زمینه ی اعتماد و ایمان اوری را برای ما به راحتی فراهم می کند میان من وخدا حایلی هست که با کار کرد قدم های بعدی این حایل ها برداشته خواهد شد و من به او نزدیک خوهم شد مطمئنا سلامت عقل با حضور خداوند باز خواهد گشت وایمان من نسبت به این مساله بیشتر خواهد شد با کارکرد قدمها تعادل بیشتری در زندگی خواهمداشت اگاهی من بالا خواهد رفت جرا کهمن هر ضربه ای که خوردم از عدم اگاهی خود خورده ام
کارکرد باقی قدم ها چگونه کمک خواهد کرد تا سلامت عقل به من بازگردد ؟
باسلام چون به مرور وآهستگی این اتفاق می افتد و انتظاری که ما به عنوان افراد بیمار که لازم است بهبود یابیم این است که بقیه قدم ها باعث میشوند دریچه ذهن باز شود و از دید مختلفی به بیماری نگاه کنیم حالا این قدم ها سبب میشوند این آگاهی لازم که بدست آوردیم به مرحله اجرا بگذاریم و همانطور که برنامه ی ما برنامه روحانی است و از نظر روحی و ارتباطی با نیروی برترمان همیشه مشکل داشتیم و همیشه با توقع و انتظار با او ارتباط برقرار میکردیم این قدمها خود دست مارا در دست خالق خودمان که از همه به ما نزدیکتر است میرساند و آنوقت به این بیداری و هوشیاری میرسیم و با دیدن واقع خود را دیگر در دستان نیروی برتر خود را رها میکنیم و از اراده ی مخرب خود دست میکشیم واجازه ی حضور پررنگ خدارا میدهیم
سلامت عقل با کارکرد قدمها وتکرار وتمرین وجاری کردن آن در زندگی بدست می آیدو بمن

می آموزد خودخواهی وخود محوری را کنار بگذارم و با مشورت کردن راه درست را

بازیابم.قدمها به من می آموزد قبل از هر کاری نیت وهدف خود را درنظر بگیرم تا مجبور نشوم

هر کاری را  نیمه کاره رها کنم واین همان فرآیند سلامت عقل است...

تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif    
29-یادمان باشدانجمن ما12قدمی است نه 2قدمی پس کارکردقدمهاهم یک فرآیند است ومیدانیم که رسیدن به سلامت عقل هم یک فرآیند است که با کارکردن12قدم به آن خواهیم رسیدباکارکرد باقی قدمهاباخودم ونواقص وکمبودهایم بیشترآشنامیشم وکمکم میکنه تاازتوانایی هاوامکاناتم در مسیربه سلامت عقل رسیدن بهتراستفاده کنم موانع وانکار راشناسایی کرده آگاه شوم وبهترزندگی کنم باکارکردن باقی قدمها حایل بین من وسلامت عقل ازمیان برداشته میشودوبه یک تعادل نسبی میرسم هرقدم وظیفه خاص خودش را دارد ازاقرارقدم1تابیداری قدم12ابزاری بمامیدهدتاباکمک نیروی برتر به سلامت عقل برسیم.کارکردن قدمهایعنی شروع یک سفر در درون خودمان،داخل ناآگاهی هامیشویم وبارسیدن به سلامت عقل آگاه بیرون میاییم?