انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 16-گروه من چطور اعضاء را از اصول گمنامي آگاه مي سازد ؟ آيا اينکار را به شکل معمولي و
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
.

16-گروه من چطور اعضاء را از اصول گمنامي آگاه مي سازد ؟ آيا اينکار را به شکل معمولي و معيني انجام مي دهد ؟

برای اطلاع تازه واردین و یاد آوری به اعضائ دیگر بطور معمول یکی از اعضائ خدمتگذار ،مثل گرداننده،منشی ،در موقع خواندن پنفلت مربوط به خودش ویا نماینده بین گروه،چند جمله در مورد گمنامی صحبت می کند. گروه و اعضائ را میتوان از طریق سنتها آماده کرد.حمایت از سبد هفتم برای برگزا ری کارگاه و انتخاب سخنران در این مورد،مشارکت خودم وعملکرد بالا
.در پایان هر جلسه یک شخص گمنامی را باز کرده چون حفظ امنیت گروه زمانی است که گروه  گمنامی رت حفظ نماید و اصول را به شخصیت ها ترجیح بدهیم .همچنين اين اصل خاطر نشان ميكند ، مهمترين مسئله در صحبت كردن و رساندن پيام در جلسات ، پيام است نه پيام آور ....
و گروه اين اصل مهم يعني گمنامي را به شكل معيني در قالب اصول روحاني به شكل معمولي و هميشگي به نمايش ميگذارد ...گمنامي يعني مشاركت سالم ....طبق سنت سوم همه با هم برابريم ...اصول را به شخصيت ترجيح ميدهيم ...تعلقات و تفاوتها را پشت در جلسه ميگذاريم.