انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 19 شهریور
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
مشارکت من در جلسات اولیه الانان،چیزی شبیه این جملات بود: " او مرا خیلی عصبانی و دیوانه کرده است" و من " بخاطر او یک کشتی طوفان زده هستم." از خداوند متشکرم به خاطر وجود راهنمایی که همیشه توجه مرا به خودم معطوف ساخت و مرا تشویق می کرد تا به آنچه که واقعاً می گفتم نگاه کنم. وقتی که دیگران را بخاطر نحوه احساسم، سرزنش می کردم، نیرویی بیش از احساساتم به آنها می بخشیدم، نیرویی که مستقیماً متعلق به من بود. هیچ کس نمی تواند بدون رضایت من هیچ احساسی را در من خلق کند. من رفتارهای تغییر پذیر زیادی داشتم. امروز با آگاهی از عباراتی که بکار می برم ، یاد می گیرم با مسئولیت بیشتری ارتباط داشته باشم. من نه تنها در یک مسیر مستقیم سهیم هستم، بلکه در یک مسیر سالمی سازگاز هستم. راههای بهتری برای بیان خودم وجود دارد تا اینکه بگویم، تو اینچنین کاری را برای من کردی( باعث این کار شدی). من می توانم در مورد خودم و احساساتم صحبت کنم. من می توانم توضیح دهم که چطور بعضی چیزها را بدون گفتن به دیگران در این که چه احساسی را در من خلق کرده اند، تجربه کرده ام . من می توانم در مورد آنچه که می خواهم، صحبت کنم. من یک قربانی نیستم.
یادآوری امروز
« کلمات ارتباطی من چه کاری انجام می دهند؟ آیا آنها آنچه را که من می خواهم بگویم ، بیان می کنند؟ امروز بیشتر به آنچه که باید بگویم گوش فرا خواهم داد.