انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 38· آیا کاری است که من در گذشته به انجام آن تمایل نداشتم اما اکنون این تمایل را پی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· آیا کاری است که من در گذشته به انجام آن تمایل نداشتم اما اکنون این تمایل را پیدا کرده ام ؟ آن کار چیست ؟
مطالع کردن دعا کردن سوال کردن با جمع بودن و دوری از تنهایی رعایت خحقوق دیگران انجام قدم نهم تمایل به زیر پاگذاشتن ضعف هایم به خصوص شهوت صداقت در کار و بهبودی برنامه ریزی اعتماد کردن نمی خواستم کسانی را که از اها رنجیده بودم بیخشم و کارها را از روی خود محوری انجام می دادم امروز طبق باورهای جدید حاضرم هر تلاشی را برای حرکت به سمت یک انسان کامل شدن انجام دهم
مطالعه کردن، دعا کردن، سوال کردن، با جمع بودن و دوری از تنهایی، رعایت حقوق دیگران، انجام قدم نهم، تمایل به زیرپاگذاشتن ضعف‌هایم به‌خصوص شهوت، صداقت در کار و بهبودی، برنامه‌ریزی، اعتماد کردن، نمی‌خواستم کسانی را که از آنها رنجيده بودم ببخشم و کارها را از روی خودمحوری انجام می‌دادم. امروز طبق باورهای جدید حاضرم هر تلاشی را برای حرکت به سمت یک انسان کامل شدن انجام دهم.
تغییر کردن تسلیم بودن صداقت داشتن استفاده نکردن از نواقص دعا کردن کمک کردن همکاری کردن و بسیاری چیزهای دیگر بودند که من یا اصلا انجام نمیدادم یا به شکل نادرست انجام میدادم
بله.تمایل پیداکرده ام که نقص های دوران مصرفم را قطع ویا به حداقل

برسانم.تمایل دارم برای کارهایم برنامه ریزی کنم.تمایل به اعتماد؛

مشارکت و مشورت؛تمایل به باور خداوند وارتباط بیشتر با نیروی

برتر...             
تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

38-پذیرفته ام که بیمارم وعاجز تسلیم شدم وحرف گوش میکنم درجمع فامیل وخانواده شرکت میکنم به عزا وعروسی میرم درکارهای گروهی مشارکت میکنم خصوصاکارای خیر تمایل به تغییروراستگویی دارم دیگه انتخابی مشورت نمیکنم مسولیت خطاهامومیپذیرم درموردچیزی که آگاهی ندارم دیگه اظهارنظرنمیکنم خیلی صبورشده ام دعاوشکرگذاری میکنم به خانواده وهمدردانم خدمت میکنم بانیروی برترم دوست شده ام روابطم عالی وسالم شده پاک وسالم زندگی میکنم بدون هرگونه مخدرمحرک ونیکوتینی ورزش میکنم ودرآمدحلال دارم از انسانهای موفق الگوبرداری میکنم برنامه ریزی دارم وعاقبت وپیامدهای کارامومیبینم وفرصت زندگی روبخودم ودیگران میدم اصول انسانی رورعایت میکنم به رای وجدان گروه احترام میگذارم وتسلیم اصول وخداوند هستم?