انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 39· من چه اعمالی انجام داده ام که نشانگر ایمان من است ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· من چه اعمالی انجام داده ام که نشانگر ایمان من است ؟
[co lor=#006400]
با شرکت در جلسات و مشارکت ایمان نویافته خود و تاثیرات آن بر زندگی ام دعا و مراقبه وارتباط با این نیرو
زمانی که باور کردم به تنهای نمیتوانم به سلامت عقل برسم خداوند و فکر دیگران کمک گرفتم حضور مرتب در جلسات باغث شد که اشتباهات دیگرانرا ببخشم به انها فرصت دادم و به کسی فخر فروش ینکرم از اصول روحانی پیروی کردم عشق درونم زنده شد و به نیروی که هیچ وقت اعماد نداشتم اعتماد کردم به وصلا خدا صبر کردن و امید به خدا در مقابل مشکلات زانو نزدم سر تسلیم فرود نیاوردم در خدمت .
انجمن انجام رحنود های برنامه در نهایت درون ترساهیم پا گذاشتم دل به ترس ندادم
زمانی که باور کردم به تنهایی نمی‌توانم به سلامت عقل برسم از خداوند و فکر دیگران کمک گرفتم، حضور مرتبی در جلسات داشتم، اشتباهات دیگران را بخشیدم و به آنها فرصت دادم، به کسی فخرفروشی نکردم، از اصول روحانی پیروی کردم، اعمالم ديگر کمتر از روی هوای نفس بود، عشق درونم زنده شد، به خانواده‌ام خدمت کردم و به نیرویی که هیچ وقت به آن اعتماد نداشتم اعتماد کردم، باور بخشیدن دیگران منتهی می‌شود به وصال خدا، صبر کردن همراه با امید، در مقابل مشکلات زانو نزدم و سر تسلیم فرود نیاوردم، خدمت در انجمن، انجام رهنمودهای برنامه و در نهایت درون ترس‌هایم پاگذاشتم و دل به ترس‌ها ندادم.
روشن بینی تمایل فروتنی وپذیرش نشانه ایمان است.حضور مرتب در

جلسات؛ساکن نبودن؛اعتماد کردن؛تماس با راهنما؛اقرار به عجز

وناتوانی؛خدمت کردن؛برنامه ریزی کردن وتشکیل کلاس های قدم

نشانه ایمان است.ایمان یعنی شناخت واقعی که در اثر اقدام عمل

حاصل می شود...
تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

39-تغییرات کلی پیداکرده ام باقطع مصرف خیلی از وابستگی هام رفتن به جلسات گرفتن راهنما ورهجوکارکردن وانتقال قدمها خدمت کردن بدون توقع خصوصابه تازه واردین دعاومراقبه وشکرگذاری مشارکت صادقانه واعتماد به خداوند راهنما وگروه قدم استفاده از اصول روحانی برنامه مراقبت از خودم وتراز روزانه گرفتن حفظ اسراردیگران غیبت وبدگویی نکردن وتهمت نزدن وکنترل وقضاوت نکردن احترام بخودم ودیگران رعایت اصول انسانی دزدی نکردن ودروغ نگفتن اعتمادکردن به اصول روحانی 12قدم حفظ امنیت وگمنامی جلسات ودوستان بهبودی تسلیم بودن وفروتنی داشتن ودر روند ایمان آوری قرارگرفتن سوء استفاده نکردن ازدیگران ورعایت کات کردن یاربازی توپ بازی ومکان بازی ودرچرخه بهبودی ماندن?