انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: دکتر هلاکويي
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
اگر انسان رکورد خودش را بشکند هم موفق است و هم خوشبخت ولی هر وقت خواست رکورد دیگران را بشکند تا موفق شود موفق نمی‌شود بلکه برنده می‌شود ولی خوشبخت نیست. دکتر هلاکویی
اگر درخت زندگی ما پر ثمر باشد حتی در صورت طعنه و یا حمله ی دیگران میوه ی فراوانی از ان می ریزد ....
هرگز نگویید تو بچه بدی هستی بگویید تو بچه خوبی هستی ولی کار اشتباهی انجام داده ای ....
برخی از پدر و مادرها در رابطه با فرزندان خود مواظب و مراقب نیستند بلکه به بیماری شک و تردید مبتلا هستند ....
تمام هنر زندگی اینست : در من چه می گذرد ان زمان که دنیا در گذر است ...
روزی که همسر خود را به انجام کاری که دوست ندارد وادار کنید , به زودی از شما متنفر خواهد شد ...
" دکتر هلاکویی " 
من قرار نیست از کسی که سوال من را دوست ندارد سوال کنم ..... هر کس برای خود حریمی دارد که باید حرمت ان را داشت ....
گذشته هم را بدانید...........
در حالی که کلیاتش مهم است اما جزییاتش را نخواهید بدانید.......
مبادا بنشینید حالا قصه های قبلی ات را بگو........ چون هر کدام از این ها شما را گیر می اندازد و گرفتار می کند...........
بنابراین مطلبی که اهمیت دارد این هست که در حالی که از گذشته باخبریم و به نوعی گذشته می تواند آیینه ی آینده باشد در زمینه هایی ،... اما درگیر جزییات نشوید و ضمنا بدانید بیشتر مردم دنیا کاری را که در گذشته کرده اند ،... اگر تغییر نکنند می توانند تکرار کنند...
پولدار بودن مهم نیست باید فقیر نبود .......
هیچ کسی در جهان ،.... هیچ کسی در جهان ،.... ارزش این رو نداره که انسان زندگی خود را بخاطر او خراب کنه .... بخاطر دیگران می شود ساخت ،..... اما بخاطر هیچکس نمی شود خراب کرد ...
صفحه‌ها: 1 2