انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: جلسات اینترنتی در چت روم های بهبودی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
به نام خدا
با عرض سلام .همانطور که میدانید گروه بانیان بهبودی بر اساس سنتهای 12 گانه جلسات بهبودی خود را برگزار میکند.جلسلت معتادان در حال بهبودی ساعت 21 به وقت کشور عزیزمان ایران برگزار میشود.از همه اعضا خواهشمندیم جلسات را حمایت کنند.
ضمنا  گروه تازه تاسیسی توسط اعضای در حال بهبودی ایران استارت خورده است به نام گروه بانیان ارامش که ساعات برگزاری جلسات ان ساعت 19 به وقت کشورمان میباشد.
گروه دیگری به تام گروه ان ای فارسی وجود دارد که از کشور بلژیک توسط همدردانمان اداره میشود که ساعات برگزاری این گروه نیز بزودی اعلام میگردد.
همدردانم
با حمایت معنوی از جلسات گروه بانیاان بهبودی و بانیان ارامش و ان ای فارسی به پربارتر شدن این جلسات در راستای سنت یکم کمک کنید
ند  

سلام من 13 ساله اعتیاد دارم چنین بار اقدام به ترک کردم ولی موفق نشدم یعنی دیگه بیشتر از 10 روز نتونستم تحمل کنم به همین غلت به مراکز ترک اعتیاد مراجعه کردم که متاسفانه متادون هم به اعتیادم اضافه شد از شما برای ترک اگر نجربه یا راهکاری دارید خواهش میکنم داهنماییم کنید با تشکر

سلامتصویر: images/smilies/tongue.gif

سلام چگونه با موبایل میشود وارد جلسات مجازی شد

(2016-01-08، 11:30 )amen...amen نوشته است: [ -> ]سلام چگونه با موبایل میشود وارد جلسات مجازی شد

سلام 

دوست عزیز باید از سیستم برای ورود به جلسات استفاده کنید

با سپاس
بنام خدا سلام دوستان خوشحالم که در جمعتان هستم
تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
(2015-07-03، 07:58 )'darbandimojtaba' نوشته است: [ -> ]سلام من 13 ساله اعتیاد دارم چنین بار اقدام به ترک کردم ولی موفق نشدم یعنی دیگه بیشتر از 10 روز نتونستم تحمل کنم به همین غلت به مراکز ترک اعتیاد مراجعه کردم که متاسفانه متادون هم به اعتیادم اضافه شد از شما برای ترک اگر نجربه یا راهکاری دارید خواهش میکنم داهنماییم کنید با تشکر

(2016-05-19، 02:15 )رضا حافظ نوشته است: [ -> ]
darbandimojtaba\ dateline='\'1435894096' نوشته است: [ -> ]سلام من 13 ساله اعتیاد دارم چنین بار اقدام به ترک کردم ولی موفق نشدم یعنی دیگه بیشتر از 10 روز نتونستم تحمل کنم به همین غلت به مراکز ترک اعتیاد مراجعه کردم که متاسفانه متادون هم به اعتیادم اضافه شد از شما برای ترک اگر نجربه یا راهکاری دارید خواهش میکنم داهنماییم کنید با تشکر

سلام در جلسات شرکت کنید
سلام خوشحالم در جمعتون هستم.یه سوال داشتم دوستان.
جمله به این باور رسیدم برای من چه مفهموی دارد؟
ممنون میشم جواب بدین.مرسی
(2016-08-12، 01:17 )Abed نوشته است: [ -> ]سلام خوشحالم در جمعتون هستم.یه سوال داشتم دوستان.
جمله به این باور رسیدم برای من چه مفهموی دارد؟
ممنون میشم جواب بدین.مرسی

سلام دوست من مفهوم جمله من به این باور رسیدم یعنی من به اون درک و فهم رسیدم که با مواد مخدر مشکل دارم من باور کردم که میتونم و بدون مواد مخدر هم میشود مثل یک انسان زندگی کرد الارقم زمان مصرف که فکر میکردم و باور نداشتم که نمیشه بدون مواد زندگی کرد امروز به ان باور و درک و فهم رسیدم که زندگی عاری از مواد مخدر بسیار زیباتر از مصرف کردن مواد است
صفحه‌ها: 1 2