انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: اعلام پاکی_SA
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام و با تشکر از  حسن  نظر  دوستان  در خصوص طراحی و  راه اندازی  چنین  سایتی با این گستردگی 

من خلیل هستم نیازمند به راهنمایی و کمک یکی از دوستان با تجربه در   این  سایت هستم
وسعت اطلاعات انقدر زیاد هست که نمیدانم چگونه و از کجا شروع کنم 
در حقیقت من مصرف کننده ام و مصرف من یکبار در هفته بوده و این مصرف ، در حدود سه الی چهار ساله 
اکنون تصمیم  به قطع کلی مصرف مواد  مخدر  تریاک گرفتم و شرایط خاصی در شهر مسکونی خود داشته و قادر به اشتراک در کلاسهای NA نبودم و هر وقت خود نیز اقدام به قطع مصرف کردم بعد از مدتی به دلایل مختلف و مبهم مجدد مصرف یکبار در هفته را شروع کرده ام حال کسی از دوستان هست که مرا راهنمایی  کنه که  از کجا و یا به چه صورت و یا با چه روندی تصمیم خود را عملی کنم.

با تشکر و احترام 
سلام برادر گرامی
شما میتونید از یک منطقه دورتراز محل خودتون یک راهنما انتخاب کنید یعنی در یک جلسه که در محلی دورتر از محل خودتان است شرکت کنید و راهنما انتخاب کنید. 
با در میان گذاشتن مسائل خود با راهنما میتوانیداز راهنمایی و مساعدتش برای رهایی اقدام کنید.
در ضمن میتوانید از بچه های همین انجمن که عضو ان ای هستند کمک بگیرید.
پیروز باشید.
بنیامین هستم.4 ماهو 17 روز
چرا کسی نیس, من احتیاج ب کمک دارم,لازم دارم صحبت کنم با یک نفر.
سلام درخصوصی جواب شما دادم

جلسات حضوری هم شرکت بکنید
سلام.عزیزان برادران خواهش ازتون دارم تمنا دارم یکی کمکم کنه یکی به دادم برسه.اقایون پاکی بالا التماستون میکنم کمکم کنید دیگه نمیتونم دیگه خستم دیگه بریدم.واقعاشد بیست سال بدبختی ودربه دری کمکم کنید.میخوام پاک بشم دیگه نمیتونم یک معتاد باقی بمونم دیگه بریدم خواهشا کمکم کنید
(2016-04-22، 12:29 )نصتوح نوشته است: [ -> ]سلام.عزیزان برادران خواهش ازتون دارم تمنا دارم  یکی کمکم کنه یکی به دادم برسه.اقایون پاکی بالا التماستون میکنم کمکم کنید دیگه نمیتونم دیگه خستم دیگه بریدم.واقعاشد بیست سال بدبختی ودربه دری کمکم کنید.میخوام پاک بشم دیگه نمیتونم یک معتاد باقی بمونم دیگه بریدم خواهشا کمکم کنید

سلام دوست عزیز

چاره کار شما شرکت در جلسات و رعایت اصول بهبودیست

با داد و بیداد مشکلی حل نمیشه

با احترام
سلام ببخشید اینجا فقط واسه معتادای جنسیه؟
مسلم هستم معتاد ممنون خدا هستم سه ماه و بیست و شش روزه مواد مصرف نکردم
سلام ببخشید اینجا فقط واسه معتادای جنسیه؟
صفحه‌ها: 1 2